IBUPROFEN ZENTIVA tbl flm Fulletó


 
Els detalls del fàrmac no estan disponibles en l'idioma seleccionat; es mostrarà el text original

Fulletó del paquet: Ibuprofen zentiva - 200MG Film-coated tablet


Genèric: ibuprofen
Substància activa:
Grup ATC: M01AE01 - ibuprofen
Contingut de substància activa: 200MG, 400MG
Embalatge: Blister

Ibuprofen zentiva Dosi

b> Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý/á, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Přípravek IBUPROFEN ZENTIVA 200 mg je určen pouze ke krátkodobému užití. Užívejte co nejnižší možné dávky po co nejkratší dobu, která je nutná k potlačení příznaků onemocnění....més

Ibuprofen zentiva Efectes secundaris

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Pravděpodobnost vzniku nežádoucích účinků je zvýšena u starších pacientů, u pacientů s anamnézou žaludečních nebo dvanáctníkových vředů (zejména s krvácením nebo proděravěním sliznice) a u pacientů dlouhodobě léčených přípravky obsahujícími...més

Ibuprofen zentiva Interaccions

Neužívejte přípravek IBUPROFEN ZENTIVA 200 mg - jestliže jste alergický(á) na ibuprofen (léčivá látka přípravku IBUPROFEN ZENTIVA 200 mg) nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); - jestliže jste přecitlivělý(á) na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné nesteroidní protizánětlivé léky, což se projevuje jako dušnost, průduškové astma,...més

Consulteu el fullet complet

Productes similars o alternatius
 
En estoc | Enviament de 79 CZK
169 CZK

Últims termes cercats

Sobre projecte

Un projecte no comercial disponible lliurement per a la comparació de medicaments laics a nivell d'interaccions, efectes secundaris, així com els preus dels medicaments i les seves alternatives

Més informació