Paracetamol/kofein Dr. Müller Pharma 500mg/65mg tbl.nob.30

В наявності | Доставка від 29 CZK

48 CZK Іди до магазину Lekarna.cz
Виробник: DR. MÜLLER
Obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a kofeinu, které jsou účinné proti bolesti a horečce.
Подібні або альтернативні продукти
 
В наявності | Доставка від
116
 
В наявності | Доставка від
145
 
В наявності | Доставка від
116
 
В наявності | Доставка від
198
 
В наявності | Доставка від
116
 
В наявності | Доставка від
106
 
В наявності | Доставка від
115
 
В наявності | Доставка від
299
 
В наявності | Доставка від
119
 
В наявності | Доставка від
119
 
В наявності | Доставка від
116
 
В наявності | Доставка від
299
 
В наявності | Доставка від
106
 
В наявності | Доставка від
138
 
В наявності | Доставка від
109
 
В наявності | Доставка від
112

Про проект

Безкоштовно доступний некоммерческий проект для порівняння ліків на рівні взаємодії, побічних ефектів, а також цін на ліки та їх альтернативи

Більше інформації