notice, effets secondaires, interactions, dosage


 
Générique: acetylsalicylic acid
Substance active:
Alternatives: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
Groupe ATC: N02BA01 - acetylsalicylic acid
Teneur en substance active: 1000MG
Formes: Coated tablet
Balení: Strip
Obsah balení: 24 I
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)

Co je Aspirin forte a k čemu se užívá

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která poskytuje úlevu
od bolesti a snižuje horečku. Rychlou úlevu od bolesti poskytuje díky rychlému rozpouštění a rychlému
vstřebávání kyseliny acetylsalicylové.

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety se používá k léčbě příznaků horečky a/nebo mírné až
středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, bolest zubů, bolest svalů a k léčbě příznaků chřipky.

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety je určen pro dospělé a dospívající ve věku 16 až 65 let.

Produits similaires ou alternatifs
 
En stock | Frais de port 29 CZK
85 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
99 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
109 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
109 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
134 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
139 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
146 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
225 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
275 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
275 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
275 CZK
 
En stock | Frais de port 29 CZK
358 CZK
 
En stock | Frais de port 79 CZK
389 CZK

A propos du projet

Un projet non commercial librement disponible aux fins de comparaisons de médicaments laïques au niveau des interactions, des effets secondaires ainsi que des prix des médicaments et de leurs alternatives

Plus d'informations