IBUPROFEN FARMALIDER (100MG/5ML Oral suspension) -


 
Pojedinosti o lijekovima nisu dostupne na odabranom jeziku, prikazat će se izvorni tekst

Ibuprofen farmalider -


opći: ibuprofen
Djelatna tvar:
Alternative: Advil rapid, Apo-ibuprofen, Apo-ibuprofen rapid 400 mg soft capsules, Brufedol rapid, Brufen, Brufen 400, Dolgit 800, Ibaldol, Ibalgin 200, Ibalgin 400, Ibalgin 600, Ibalgin baby, Ibalgin instant, Ibalgin junior, Ibalgin rapid, Ibalgin rapidcaps, Ibucan, Ibudolor, Ibumax, Ibumyl rapid, Ibunex, Ibuprofen 400 mg galmed, Ibuprofen actavis, Ibuprofen al 400, Ibuprofen alkaloid-int, Ibuprofen apotex, Ibuprofen b. braun, Ibuprofen bril, Ibuprofen dr.max, Ibuprofen innfarm, Ibuprofen zentiva, Iprofenex, Nessapol, Nurofen, Nurofen junior pomeranč, Nurofen neo, Nurofen neo femina, Nurofen pro děti, Nurofen pro děti 4% jahoda, Nurofen pro děti 4% pomeranč, Nurofen pro děti active, Nurofen pro děti jahoda, Nurofen rapid 200 mg capsules, Nurofen rapid 400 mg capsules
ATC grupa: M01AE01 - ibuprofen
Sadržaj aktivne tvari: 100MG/5ML
obrasci: Oral suspension
Balení: Bottle
Obsah balení: 1X100ML
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

...više

Ibuprofen farmalider

Ibuprofen farmalider

Slični ili alternativni proizvodi
 
Na lageru | Dostava od 29 CZK
205 CZK