PARACETAMOL/KOFEIN XANTIS (500MG/65MG Tablet) -


 
Rincian tamba ora kasedhiya ing basa sing dipilih, teks asli ditampilake

Paracetamol/kofein xantis -


Umum: paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Zat aktif:
Pilihan: Acifein, Ataralgin, Coldrex, Coldrex horký nápoj citron, Coldrex horký nápoj citron s medem, Coldrex horký nápoj mentol, Coldrex junior citron, Coldrex maxgrip citron, Coldrex maxgrip lesní ovoce, Coldrex noční léčba, Combogesic, Excedrinil, Grippostad, Humex cold, Lekador, Lekador forte, Migralgin, Migränerton, Nogrip, Panadol extra, Panadol extra novum, Panadol extra rapide, Panadol plus grip, Paracetamol/fenylefrin hydrochlorid sandoz, Paracetamol/guaifenesin/phenylephrine hcl wrafton, Paracetamol/kofein dr.max, Paracetamol/kofein saneca, Paralen extra proti bolesti, Paralen grip chřipka a bolest, Paralen grip chřipka a kašel, Paralen grip horký nápoj citrón, Paralen grip horký nápoj echinacea a šípky, Paralen grip horký nápoj neo, Paralen grip horký nápoj pomeranč a zázvor, Paralen grip horký nápoj třešeň, Paralen plus, Paramax combi, Parapyrex combi, Saridon, Tangrip citrón, Tangrip citrón a med, Tangrip pomeranč, Tantogrip citrón, Tantogrip citrón a med, Tantogrip pomeranč, Theraflu, Theraflu forte, Theraflu forte horký nápoj, Thomapyrin, Valetol, Vicks symptomed classic citrón, Vicks symptomed forte citrón
Klompok ATC: N02BE51 - paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Isi zat aktif: 500MG/65MG
Formulir: Tablet
Balení: Blister
Obsah balení: 30
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)


Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

...liyane

Paracetamol/kofein xantis

Paracetamol/kofein xantis

Produk sing padha utawa alternatif