전단지, 부작용, 상호 작용, 투약


 
일반적인: acetylsalicylic acid
활성 물질:
대안: Acygal, Acylpyrin, Acylpyrin effervescens, Algirin, Anopyrin, Aspirin, Carsaxa, Godasal 500, Kyselina acetylsalicylová saneca
ATC 그룹: N02BA01 - acetylsalicylic acid
활성 물질 함량: 1000MG
양식: Coated tablet
Balení: Strip
Obsah balení: 24 I
Způsob podání: prodej bez receptu (volný prodej)

Co je Aspirin forte a k čemu se užívá

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která poskytuje úlevu
od bolesti a snižuje horečku. Rychlou úlevu od bolesti poskytuje díky rychlému rozpouštění a rychlému
vstřebávání kyseliny acetylsalicylové.

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety se používá k léčbě příznaků horečky a/nebo mírné až
středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, bolest zubů, bolest svalů a k léčbě příznaků chřipky.

Přípravek Aspirin forte 1000 mg obalené tablety je určen pro dospělé a dospívající ve věku 16 až 65 let.

유사하거나 대체 제품
 
 
재고 | 배송지 79 CZK
99 CZK
 
 
재고 | 배송지 79 CZK
159 CZK
 
재고 | 배송지 79 CZK
269 CZK
 
 
재고 | 배송지 79 CZK
365 CZK

마지막 검색 용어

프로젝트에 대하여

상호 작용 수준, 부작용 및 약물 가격 및 대안의 수준에서 laic 약물 비교를 목적으로 무료로 제공되는 비상업적 프로젝트

더 많은 정보