PARACETAMOL TEVA por sus Lankstinukas


 
Išsami informacija apie vaistą nėra pasirinkta kalba, rodomas originalus tekstas

Pakuotės lapelis: Paracetamol teva - 40MG/ML Oral suspension


Bendras: paracetamol,acetaminofen
Veiklioji medžiaga:
ATC grupė: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Veikliosios medžiagos kiekis: 1000MG, 40MG/ML, 500MG
Pakuotė: Bottle

Paracetamol teva Dozavimas

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Návod k použití: - Paracetamol Teva se má užívat pouze perorálně (ústně). - Před použitím protřepat. - Uzávěr lahvičky obsahuje dětskou pojistku. Pro otevření musíte uzávěr zatlačit a současně...daugiau

Paracetamol teva Šalutiniai poveikiai

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Ukončete léčbu a kontaktujte okamžitě svého lékaře v případě alergických reakcí (přecitlivělosti) na paracetamol, které se projevují jako: Quinckeho edém (otok tváře, krku a genitálu), dyspnoe (dušnost), epizody pocení, nevolnost nebo nízký krevní tlak. Časté (mohou...daugiau

Paracetamol teva Sąveika

Neužívejte přípravek Paracetamol Teva - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoliv další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Upozornění a opatřeníPromluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem před užitím přípravku Paracetamol Teva: - pokud máte jaterní problémy (zahrnující Gilbertův syndrom nebo zánět jater-žloutenku), - pokud trpíte potížemi s ledvinami,...daugiau

Peržiūrėkite visą lapelį

Panašūs ar alternatyvūs produktai