APO-IBUPROFEN tbl flm Folheto


 
Detalhes do medicamento não estão disponíveis no idioma selecionado, o texto original é exibido

Folheto informativo: Apo-ibuprofen - 400MG Film-coated tablet


Genérico: ibuprofen
Substância ativa:
Grupo ATC: M01AE01 - ibuprofen
Teor de substância ativa: 400MG
Embalagem: Tablet container

Apo-ibuprofen Dosagem

I. Doporučené dávkování při bolestech a při horečnatých onemocněních: Dospělí a dospívající (věkový rozsah 12 až 18 let) užívají obvykle 1 potahovanou tabletu APO-IBUPROFEN 3krát denně, a to 1 potahovanou tabletu jednorázově nebo podle potřeby, nejvýše 3 potahované tablety denně. Odstup mezi jednotlivými dávkami je nejméně 4 hodiny. Bez doporučení lékaře nesmí být překročena dávka...Mais

Apo-ibuprofen Efeitos colaterais

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Při užívání ibuprofenu (léčivé látky přípravku APO-IBUPROFEN) se mohou vyskytnout následující nežádoucí účinky, které jsou seřazeny dle četnosti výskytu: Strana 5 (celkem 6) Velmi často (možnost výskytu u více než u 1 pacienta z 10 léčených pacientů):...Mais

Apo-ibuprofen Interações

Neužívejte přípravek APO-IBUPROFEN- jestliže jste alergický(á) na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) a při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou nebo některé jiné nesteroidní protizánětlivé léky, projevující se jako průduškové astma nebo kopřivka, - jestliže máte aktivní nebo opakující se vřed nebo krvácení do žaludku nebo...Mais

Veja o folheto inteiro

Produtos similares ou alternativos

Sobre o projeto

Um projeto não comercial disponível gratuitamente para fins de comparação de medicamentos laicos no nível de interações, efeitos colaterais, bem como preços de medicamentos e suas alternativas

Mais informações