IBUPROFEN DR.MAX por sus Folheto


 
Detalhes do medicamento não estão disponíveis no idioma selecionado, o texto original é exibido

Folheto informativo: Ibuprofen dr.max - 100MG/5ML Oral suspension


Genérico: ibuprofen
Substância ativa:
Grupo ATC: M01AE01 - ibuprofen
Teor de substância ativa: 100MG/5ML, 400MG
Embalagem: Bottle

Ibuprofen dr.max Dosagem

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Doporučuje se, aby pacienti s citlivým žaludkem užívali přípravek Ibuprofen Dr.Max s jídlem. Dávky se mají podávat každých 6-8 hodin. Mezi dávkami dodržujte odstup alespoň čtyři hodiny. Příslušný...Mais

Ibuprofen dr.max Efeitos colaterais

Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Nežádoucí účinky lze minimalizovat užíváním nejnižší dávky po co nejkratší dobu nezbytnou k úlevě od příznaků onemocnění. Starší lidé užívající tento přípravek jsou vystaveni zvýšenému riziku komplikací souvisejících s nežádoucími účinky. Léky,...Mais

Ibuprofen dr.max Interações

Nedávejte přípravek Ibuprofen Dr.Max dětem, které: - jsou alergické na ibuprofen nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6); - v minulosti trpěly dušností, průduškovým astmatem, příznaky rýmy, otoky nebo kopřivkou po použití kyseliny acetylsalicylové nebo jiných podobných léků proti bolesti (NSAID); - užívají jiné léky proti bolesti (NSAID) nebo kyselinu acetylsalicylovou...Mais

Veja o folheto inteiro

Produtos similares ou alternativos
 
Em estoque | Envio de 29 CZK
205 CZK
 
Em estoque | Envio de 79 CZK
209 CZK

Sobre o projeto

Um projeto não comercial disponível gratuitamente para fins de comparação de medicamentos laicos no nível de interações, efeitos colaterais, bem como preços de medicamentos e suas alternativas

Mais informações