PARACETAMOL DR. MAX tbl nob Летак


 
Детаљи о дроги нису доступни на изабраном језику, приказује се оригинални текст

Пакетни листић: Paracetamol dr. max - 500MG Tablet


Општи: paracetamol,acetaminofen
Активна супстанца:
АТЦ група: N02BE01 - paracetamol,acetaminofen
Садржај активне супстанце: 500MG
Паковање: Blister

Paracetamol dr. max Дозирање

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Dávka paracetamolu závisí na věku a tělesné hmotnosti pacienta; jednotlivá dávka přípravku je 10 až 15 mg/kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka je 60 mg/kg tělesné hmotnosti. Doporučená...више

Paracetamol dr. max Последице

...више

Paracetamol dr. max Интеракције

Neužívejte přípravek Paracetamol Dr.Max - jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo na kteroukoliv složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) - jestliže je Vám méně než 12 let - jestliže je Vaše váha nižší než 40 kg Upozornění a opatřeníPřed užitím Paracetamol Dr.Max se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem - jestliže užíváte jiné léky obsahující paracetamol, protože může...више

Погледајте целу летку

Слични или алтернативни производи
 
 

Последњи тражени појмови

О пројекту

Слободно доступан некомерцијални пројекат у сврху лаичних поређења дрога на нивоу интеракција, нуспојава као и цена лекова и њихових алтернатива

Више информација